Spausdinti

Akinių lęšiai vaikams

Akinių lęšiai vaikams

Vaikų regėjimą reikia stebėti nuolat, net jei akys sveikos ir akinukų nereikia. Kai vaikai mažesni,  profilaktinė apžiūra reikalinga kas keletą mėnesių, kai didesni - kas keletą metų. Pastebėjus, jog vaikas vis arčiau sėdi žiūrėdamas televizorių, skaito, knygutę pritraukdamas ją prie savęs kuo arčiau, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Tačiau norėtume nuraminti tėvelius!  Beveik visi kūdikiai gimsta toliaregiais, o jiems augant toliaregystė mažėja ir dažnai išnyksta visai. Toliaregystei gydyti, naudojami akinukai su „pliusinių“ dioptrijų akinių lęšiais.

Mūsų optikų tinklas gali pasiūlyti geros kokybės akinių lęšius, skirtus ir pagamintus būtent vaikams:

SUPERKID

Tai geros kokybės plastikiniai akinių lęšiai. Šie lęšiai ypatingi tuo, kad jie padengti ypač kieta danga, kuri lęšius pakietina net dešimt kartų, todėl jie  tampa atsparūs išoriniam poveikiui. Šie lęšiai puikus sprendimas toliaregiams vaikams, nes yra 25 % plonesni ir 25 % lengvesni nei įprasti plastikiniai akinių lęšiai ir yra gaminami itin mažo diametro.  Nors šie lęšiai yra skaidrūs, tačiau jie puikiai apsaugo akis nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių poveikio. Akinių lęšiai SUPERKID gali būti dangiami antirefleksinė danga, kuri padidina šviesos pralaidumą, o tai leidžia matyti ryškesnį vaizdą.

Dažnai tarp vaikų regos sutrikimų pasitaiko – trumparegystė, astigmatizmas, žvairumas, ambliopija (akies tingumas). Pasitaiko ir tokių atvejų, kai vaikui priskiriami dveji akiniai – kai nemato iš arti ir iš toli. Tokiu atveju, priskiriami akinukai su bifokaliniais akinių lęšiais (bifokaliniai akinių lęšiai – tai dviejų židinių akinių lęšiai, kur viršutinė lęšių zona skirta žiūrėjimui į tolį, o apatinė dalis, kurioje yra „langelis“ – skirtas skaitymui, žiūrėjimui iš arti). „Optikos pasaulio“ tinklo kvalifikuoti darbuotojai mielai padės jums rasti geriausią sprendimą ir išsirinkti tinkamiausius akinių lęšius.

   PASTABA    Mineralinai akinių lęšiai vaikams nerekomenduojami, nes jiems sudužus, krislai gali patekti į akis.