Spausdinti

Akinių lęšiai vaikams

„Optikos pasaulis“  vaikams pataria rinktis tik plastikinius lęšius. Plastikiniai lęšiai yra  lengvesni, nedūžta, tačiau minkštesni ir greičiau susibraižo. Tai žinodami, gamintojai plastikinius lęšius kietina specialiomis dangomis ir jie tampa atsparūs išoriniam poveikiui. Į vaikiškus rėmelius, ypač kai reikalingi didelių pliusinių dioptrijų lęšiai

„Optikos pasaulis“ siūlo kietinto plastiko ispaniškus SUPERKID 1.523 lęšius. Šie akinių lęšiai, dėl specialios kietos dangos  yra 10 kartų atsparesni įbrėžimams ir smūgiams nei įprasti plastikiniai lęšiai.

  • SUPERKID 1.523 – puikios kokybės plastikiniai lęšiai, padengti ypač kieta danga, dėl kurios lęšiai yra 10 kartų kietesni, 25 % plonesni ir 25 % lengvesni nei paprasti plastikiniai lęšiai. Tai, ko gero, geriausi lęšiai skirti vaikams, nes gaminami mažo diametro. Šie lęšiai yra labai skaidrūs ir puikiai apsaugo nuo kenksmingo ultravioletinio spinduliavimo.

Ispaniški ypač ploni, aukšto indekso „Natural Ultrafin 1.6“ ir „Natural Hi-fin 1.7“ asferiniai lęšiai - mažiau iškraipo vaizdą lęšių kraštuose. Yra plokštesni ir lengvesni. Lęšiai padengti daugiasluoksne – Natural danga, kuri užtikrina aiškų ir natūralų regėjimą be atspindžių. Dėl „Self-cleaning“ efekto lęšiai gerai valosi ir ilgai išlieka švarūs. Labai svarbu, kad Natural danga apsaugo akis nuo pavojingų UV spindulių. „Natural Ultrafin 1.6“ ir „Natural Hi-fin 1.7“ akiniuose atrodo estetiškiau, o ypač didelių dioptrijų.

  • NATURAL ULTRAFIN 1,6 – ploninti, asferiniai, plastikiniai lęšiai, padengti 12 sluoksnių danga, kurios dėka yra atsparūs įbrėžimams, lengvai valomi, mažiau rasoja. Viena iš šių dangų yra antirefleksinė danga, kuri šviesos pralaidumą padidina iki 99,2% (normaliai yra apie 90%). Tai reiškia, kad yra pašalinamas beveik visas šviesos atsispindėjimas nuo lęšio paviršiaus ir žmogus mato ypač ryškų vaizdą.
  • NATURAL Hi-fin 1,7 AS – ypač ploni, asferiniai, plastikiniai lęšiai, padengti 12 sluoksnių danga, kurios dėka yra atsparūs įbrėžimams, lengvai valomi, mažiau rasoja. Viena iš šių dangų yra antirefleksinė danga, kuri šviesos pralaidumą padidina iki 99,2% (normaliai yra apie 90%). Tai reiškia, kad yra pašalinamas beveik visas šviesos atsispindėjimas nuo lęšio paviršiaus ir žmogus mato ypač ryškų vaizdą.
Naujienlaiškio prenumerata
Info Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!