Didžiausias optikų tinklas Lietuvoje.

Atspausdinta iš www.optikospasaulis.lt

Drėkinamieji akių lašai

Akių sausėjimui įtakos turi aplinka, kurioje būname. Dirbdami kompiuteriu rečiau mirksime, o tai akims — ne į naudą. Būnant šildomose, kondicionuojamose patalpose, važiuojant automobiliu, skrendant lėktuvu, patekus į vėją, dulkes akys džiūsta.

Šis nemalonus pojūtis gydomas ašarų pakaitalais — akių lašais. Akių komfortą gerinantys lašai, kuriuose nėra konservantų, galima lašinti į akis dažniau, nesukeliant šalutinio poveikio, taip pat ir ant kontaktinių lęšių.


Lacrifresh Ocu-dry Unidose 0,2%

Lacrifresh Moisture UNIDOSE – drėkinantys akių lašai

Hipotoninis tirpalas malšinantis lengvus ir vidutinius akių sausumo simptomus bei kitus akių dirginimus, tokius kaip akių deginimas, akių nuovargis.

Sužinoti daugiau »


Lacrifresh Ocu-dry Unidose 0,3%

Lacrifresh Moisture UNIDOSE – drėkinantys akių lašai

Tai hipotoninis tirpalas malšinantis vidutinius ir sunkius akių sausumo simptomus bei kitus akių dirginimus, tokius kaip gėlimas, niežulys, nuovargis arba svetimkūnio jausmas akyje.

Sužinoti daugiau »


Lacrifresh Moisture UNIDOSE

Lacrifresh Moisture UNIDOSE – drėkinantys akių lašai

Drėkinantys akių lašai be konservantų! Sausoms, sudirgusioms, pavargusioms akims.

Sužinoti daugiau »


Lacrifresh Moisture

Lacrifresh Moisture – drėkinantys akių lašai

Akių lašai, kurių sudėtyje yra natrio hialuronato  0,15%.

Sužinoti daugiau »


Lacrifresh Comfort

Lacrifresh Comfort – drėkinantys akių lašai

Akių lašai pavargusioms, sudirgusioms akims.

Sužinoti daugiau »Optikos pasaulis   |   Akcijos   |   Akiniai   |   Saulės akiniai   |   Kontaktiniai lęšiai   |   Akių priežiūra   |   Optikos salonai   |   Kontaktai
Visos teisės saugomos © UAB OPTIKOS PASAULIS, 2006-2018
UAB OPTIKOS PASAULIS tinklalapyje paskelbtą tekstinę ir grafinę informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse bei kitaip platinti mūsų informaciją bet kokiu pavidalu negavus raštiško sutikimo. Gavus sutikimą, privaloma nurodyti www.optikospasaulis.lt tinklalapį kaip šaltinį.