Spausdinti

Kontaktiniai lęšiai

Keletas dalykų turi įtakos Jūsų gyvenimo kokybei labiau nei akys, todėl niekada neturėtumėte jais rizikuoti. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, turite tinkamai juos prižiūrėti ir reguliariai keisti, jei norite išsaugoti sveikas akis.

Ypač svarbu, kad visų tipų kontaktinius lęšius, įskaitant spalvotus, tinkamai parinktų akių priežiūros specialistas. Akių priežiūros specialistas pasirūpins, kad gautumėte tinkamiausius kontaktinius lęšius, kurie geriausiai tiktų Jūsų akims ir atitiktų Jūsų gyvenimo būdo poreikius.

Kontaktinius lęšius turite gerai prižiūrėti ir laikytis akių priežiūros specialisto duotų nurodymų, kad kontaktiniai lęšiai tarnautų kuo geriau.

Jums tinkamų kontaktinių lęšių parinkimas.

Ne visi kontaktiniai lęšiai yra vienodi. Nustatant, kuris kontaktinių lęšių tipas tinkamiausias, įtakos turi daugybė skirtingų faktorių: amžius, gyvenimo būdas ir regėjimo sutrikimai. Todėl tik akių priežiūros specialistas gali pasakyti, kurie kontaktiniai lęšiai tinka konkrečiai Jums.Kontaktiniai lęšiai ir akių sveikata

Šiandien kontaktinių lęšių nešiotojams puikus metas, nes yra didelė kontaktinių lęšių pasiūla. Dauguma šiuolaikinių kontaktinių lęšių, tokių kaip ACUVUE® vardo kontaktiniai lęšiai, rekomenduojami keisti dažnai, o jų nešiotojai turi puikią galimybę maksimaliai pagerinti regėjimą, išlaikydami puikią akių būklę.

Visi kontaktiniai lęšiai gali būti skirstomi į 2 pagrindines kategorijas priklausomai nuo to, ar reikia juos išsiimti naktį ar ne. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, „Optikos pasaulis” gali pasiūlyti Jums tinkamus kontaktinius lęšius.

Dieniniai kontaktiniai lęšiai.

Dieniniai kontaktiniai lęšiai nešiojami dienos metu, ir juos būtina išimti prieš miegą. Po kurio laiko jie išmetami ir pakeičiami naujais. Svarbu žinoti, kad trumpindami kontaktinių lęšių keitimo intervalus, žymiai sumažinsite regėjimo komplikacijų tikimybę. Vienadieniai kontaktiniai lęšiai sveikiausi Jūsų akims

Prisiminkite paprastą tiesą: kuo dažniau keičiate kontaktinius lęšius, tuo mažesnė komplikacijų tikimybė.

Kai kurie dieninio nešiojimo kontaktiniai lęšiai išmetami kasdien, o kiti išmetami po vienos, dviejų savaičių ar ilgesnio laikotarpio. Jei lęšius įsidėsite pakartotinai, prieš tai turite juos išvalyti ir dezinfekuoti.

Jei nenorite kasdien valyti savo lęšių arba jei kenčiate nuo alergijos, kasdien keičiami kontaktiniai lęšiai gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas.

Kadangi lęšius išmetate kas vakarą ir kiekvieną rytą pakeičiate juos naujais, ant lęšių nesikaupia apnašos ir jų nereikia valyti. Štai kodėl dauguma akių priežiūros specialistų ir kontaktinių lęšių nešiotojų mano, kad vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra sveikiausi ir patogiausi.

Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai.Kontaktiniai lęšiai unikaliai pritaikomi kekvieno asmens akims.

Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai nešiojami ir naktį iki akių priežiūros specialisto rekomenduoto laiko pabaigos. Kai kurie prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai išmetami juos išėmus. Kiti yra išvalomi ir dezinfekuojami iki keitimo naujais. Visada laikykitės akių priežiūros specialisto nurodymų.

Ar žinote, kad dalijimasis kontaktiniais lęšiais yra pavojingas ir kelia didelę riziką Jūsų akių saugai ir sveikatai? Kontaktiniai lęšiai yra unikaliai pritaikomi kiekvieno asmens akims, ir neturėtumėte jais dalintis su niekuo kitu.

Susiję straipsniai:
» Spalvoti kontaktiniai lęšiai
» Kontaktinių lęšių tirpalai
» Dirbtinės ašaros
» Sužinokite tiesą apie kontaktinius lęšius
» „Optikos pasaulio” salonuose – pažangūs Acuvue® kontaktiniai lęšiai

RSS - kontaktiniai lęšiai

Pasidalinkite savo žiniomis.
Jei, perskaitę šį straipsnį sužinojote kažką naujo, tikėtina, kad ši informacija bus naudinga ir Jūsų šeimos nariams ar draugams. Pasidalinkite šiomis žiniomis su žmonėmis, kuriais rūpinatės.

Naujienlaiškio prenumerata
Info Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!