Spausdinti

Progresiniai akinių lęšiai

Progresiniai akinių lęšiai yra skirti žmonėms, kuriems reikalingi dveji skirtingi akiniai: žiūrėjimui į tolį ir skaitymui (žiūrėjimui iš arti) arba tiems, kuriems reikalingi akiniai tik artumui, tačiau nepatogu nuolat akinius užsidėti arba nusiimti (pvz.: dėstytojai ir pan.). 

Progresiniai akinių lęšiai dažniausiai skiriami vyresniems nei 40 metų žmonėms, kai dėl tam tikrų pokyčių akyje ima blogėti regėjimas iš arti. Šie akinių lęšiai nuo vienfokalinių akinių lęšių skiriasi tuo, kad yra sudaryti iš trijų žiūrėjimo zonų:  tolumo, tarpinės bei artumo. Progresiniuose akinių lęšiuose dioptrijos keičiasi palaipsniui.

Progresiniai akinių lęšiai yra estetiškai gražesni, kadangi juose nėra „langelio“, kaip bifokaliniuose akinių lęšiuose.

Bifokaliniai akinių lęšiai
Bifokaliniai akinių lęšiai
Progresiniai akinių lęšiai
Progresiniai akinių lęšiai

 


                 

Progresinių akinių lęšių asortimentas labai įvairus. Tokie akinių lęšiai, gali būti skiriami pastoviam nešiojimui, kiti – tik vairavimui, dar kiti skirti darbui iš arti (su jais nerekomenduojama vairuoti) ir pan. Konkrečius progresinius akinių lęšius skiria akių specialistas pagal individualius žmogaus poreikius. Progresiniai akinių lęšiai gali būti plastikiniai, mineraliniai, skaidrūs, fotochrominiai arba gali būti dažomi. Mūsų optikose dirbantys kvalifikuoti specialistai suteiks visą reikalingą informaciją ir paslaugiai padės išsirinkti jūsų poreikius attitinkančius progresinius akinių lęšius.  

   PASTABA    Ne visi akinių nešiotojai gali nešioti progresinius akinių lęšius, tai priklauso nuo individualių asmeninių savybių (pvz., jei sutrikęs vestibiuliarinis aparatas, labai žemas spaudimas ir pan.).