Spausdinti

Trumparegystė ir toliaregystė

Jūs esate trumparegis ar toliaregis? Koks skirtumas tarp šių sutrikimų? Jeigu Jūs ne visada matote ryškiai, galbūt Jūs esate trumparegis arba toliaregis. Šiame skyrelyje mes apžvelgiame simptomus ir paaiškiname, kaip galima išspręsti šias problemas.

Trumparegystė

Tolimi objektai matomi neaiškiai.

KAS YRA TRUMPAREGYSTĖ?
Jeigu Jūs esate trumparegis, Jums sunku įžiūrėti toliau esančius daiktus. Iš arti (keliolikos centimetrų ar kelių metrų atstumo) Jūs matote aiškiai, tačiau toliau esantys daiktai atrodo neryškūs. Tai gali trukdyti vairuoti, lankytis sveikatingumo klube, sportuoti ar netgi bandyti atpažinti žmones iš toliau.

Toliaregystė

KAS YRA TOLIAREGYSTĖ?

Jeigu Jūs esate toliaregis, aiškiai matote toli esančius objektus, tačiau Jums sunku arba neįmanoma fokusuoti žvilgsnio, kad matytumėte arti esančius daiktus. Ypač sunkiais atvejais gali būti sunku fokusuoti žvilgsnį į bet kokiu atstumu nutolusius daiktus. Toliaregystė gali trukdyti įvairiai kasdienei veiklai, pvz., skaityti ir rašyti.

Pasidalinkite savo žiniomis.
Jei, perskaitę šį straipsnį sužinojote kažką naujo, tikėtina, kad ši informacija bus naudinga ir Jūsų šeimos nariams ar draugams. Pasidalinkite šiomis žiniomis su žmonėmis, kuriais rūpinatės.

Atgal

Naujienlaiškio prenumerata
Info Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!